Novinka v nabídce: bungalov B.7 dispozice 2+kk

27. 10. 2023

Architektura tohoto domu je odvozena od bungalovů B.5 a B.6. Je vhodný pro 2 člennou domácnost, která v něm nalezne dostatek pohodlí i prostor pro návštěvy.

Homing.cz Blog

Bungalov B.7 je přízemní ekonomická dřevostavba, vhodná k umístění i na nevelkém pozemku, a to díky své úsporné zastavěné ploše. Mezi našimi zákazníky byla řada jednočlenných, nebo dvoučlenných domácností a především pro ně je dřevostavba bungalov B.7 určena.

Díky svému kompaktnímu tvaru budou náklady na vytápění tohoto domu skutečně minimální a dále je bude možné výrazně snížit využíváním krbových kamen.

Rekuperace zajistí, aby v domě byl neustále čerstvý vzduch. Navíc i její užívání sníží náklady na vytápění domu.

Obývací pokoj je navržen tak, aby byl připraven k přijímání návštěv i stolování s nimi – k přípravě chutných pokrmů poslouží blízká kuchyně s plným vybavením.

V ložnici nalezne místo kromě lůžka i všechna potřebná výbava uživatelů domu od oblečení přes knihy a další…

Terasa, napojená francouzskými dveřmi na ložnici i obývací pokoj, rozšíří v letních měsících obytnou plochu domu o další užitný prostor, kde bude možné odpočívat, číst, stolovat i jen tak oddychovat.

Autorský tým, který bungalovy B.5, B.6 a B.7 navrhoval, věří, že poslední z jmenovaných domů je zvlášť podařenou verzí bungalovu!

 

Prezentaci a nabídku bungalovu B.7 zveřejníme v krátké době.