Homing B.1 – vizualizace interiéru domu

8. 3. 2024

K dřevostavbě Homing B.1 jsme přidali další obsah - vizualizace interiéru.

Homing.cz Blog

Jsme rádi, že jsme mohli k typovému projektu domu Homing B.1 doplnit vizualizace interiéru v přízemí. Věříme, že pomohou případným zájemcům ozřejmit možnosti zařízení domu a ukázat jeho vzdušnost i propojení se zahradou.

U domu B.1 je schodiště z masivního dřeva umístěno do obývacího pokoje. Přímo z obývacího pokoje a jídelny vedou francouzská okna na terasu a do zahrady. Terasa je na straně domu odvrácené od vstupu, takže obyvatelům domu je umožněn na terase nerušený odpočinek bez nežádoucího pohledů a hluku z ulice.

Dřevostavba Homing B.1 má vzdušný a prostorný interiér, který umožňuje i při nevelké zastavěné ploše plnohodnotný život 4 členné rodině.

 

 

Na tomto obrázku je pohled od francouzského okna přes obývací pokoj na schodiště do podkroví a dále napravo na jídelnu a kuchyňskou linku.

 

Tento obrázek ukazuje pohled od dalšího francouzského okna přes jídelnu na kuchyni s kuchyňskou linkou.

 

Na tomto obrázku je pohled od kuchyňské linky na jídelnu a obývací pokoj. Za nimi jsou patrná francouzská okna vedoucí na terasu a zahradu. Dveře na pravé straně obrázku vedou do domovního zádveří.

 

Tento obrázek ukazuje pohled od vstupních dveří ze zádveří domu do obývacího pokoje a přes něj na jídelnu. V obou místnostech jsou francouzská okna, kterými lze z domu vstoupit na terasu a dál do zahrady.

 

Ing. Petr Picmaus, projektant